Firma Tensor Consulting została założona w roku 1991, kiedy to rozpoczęliśmy działalność konsultinową w zakresie technologii nakładania powłok malarskich i dystrybucji urządzeń do malowania farbami proszkowymi. Wiadomości i doświadczenie zdobyte w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej i dalszej samodzielnej pracy skutecznie wykorzystujemy dzieląc się z naszymi klientami posiadaną wiedzę i pomagając im w rozwiazywaniu zgłaszanych nam problemów.

Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się wyposażaniem malarni w urządzenia do malowania farbami proszkowymi ale naszym podstawowym kierunkiem działałania przez 22 lata była dystrybucja i serwis techniczny farb proszkowych Drylac, produkowanych przez austriacką firmę TIGER-Coatings.

Obecnie jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi firmami wykorzystujacymi w produkcji technologię malowania proszkowego, jak i tymi dostarczającymi na rynek polski materiały powłokowe i środki do przygotowania powierzchni. Jesteśmy przygotowani sprzętowo i merytorycznie do prowadzenia szerokiego zakresu szkoleń, dystrybucji produktów oraz fachowego wsparcia techniczngo.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Andrzej Jelonek

Co to jest elektrostatyczne malowanie proszkowe?
Odpowiedź na to pytanie możecie Państwo znależć tutaj
 
COPYRIGHT (C) 2010, TENSOR CONSULTING
STRONA GŁÓWNA   ::   O NAS    ::   PRODUKTY I USŁUGI   ::   DO POBRANIA   ::   KONTAKT